backgroud

Hot Stone massage

Vnútorná sila lávových kameňov vznikala už v sopke, odkiaľ bola  horúca hmota a na povrchu Zeme následne ochladená,čím v kameni ostali na dlhé veky liečivé energie. Lávové kamene - čadiče vulkanického pôvodu - používame oblé, s hladkým povrchom, v rôznych veľkostiach. Dokážu nás liečiť,odovzdávať energiu a brať našu negatívnu. 

Nahrievame ich na teplotu 40-60 °C, niektoré len prikladáme na určité body na tele, ostatnými masírujeme celé telo. Pokožku pripravíme olejom, aby lepšie znášala horúce pôsobenie kameňov, ktoré telu však už po chvíľke odovzdajú svoju energiu a teplo. Tieto kamene sú zväčša tmavo sivé až čierne,obsahujú množstvo železa.

Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii,majú výrazný tonizačný efekt. 


Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže pomáha uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, upokojiť bolestivé miesta na tele,lepšie uvoľniť svalové spazmy a nabudiť samoliečiace schopnosti organizmu.

Trvanie: 60 min. - 40€

              90 min. - 48€